* časy jednotlivých úkonov sú orientačné
* cena pri objednaní termínu do 24 hodín s 50% príplatkom

Masáže

Klasická masáž prináša hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť svalov. Aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odplavenie škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia                  a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly.

Upozornenie: Na klasickú masáž sa nemôže objednať pacient, ktorý má horúčku či infekčné ochorenie, akútny zápal, krvácavé ochorenia, pokročilé nádorové ochorenie, porušenie celistvosti a defekty kože, iné kožné ochorenia. Po zvážení zdravotného stavu odborníkom je masáž možná s prihliadnutím na zdravotný stav u pacientov so srdcovým zlyhávaním, s kardiostimulátorom, lymfedémom (primárny a sekundárny), osteoporózou, s chronickými ochoreniami ciev, srdca a  obličiek.

Cca 30 minút- 20 eur 

 • masáž chrbta,
 • masáž šije a pliec,
 • masáž hornej  končatiny,
 • masáž dolnej končatiny z predu,
 • masáž dolnej končatiny  zo zadu,
 • masáž hlavy a tváre,

Cca 60 minút- 30 eur 

 • masáž chrbta a šija,
 • masáž oboch dolných končatín,
 • celotelová masáž podľa výberu

Cca 90 minút- 45 eur 

 • celotelová

Reflexná masáž sa odlišuje od  klasickej technikou hmatov a miestom aplikácie,  hlavným cieľom je odstránenie bolestivých, stuhnutých miest a navodenie  príjemného uvoľnenia cestou nervových spojov. Aplikuje sa na miestach, kde došlo k sekundárnym zmenám v dôsledku reakcie na iné primárne ochorenie. Pri reflexných masážach rehabilitačný pracovník uvoľňuje najprv povrchové a potom hlbšie uložené vrstvy a postupne prepracováva aj body maximálnej bolesti.

Upozornenie: Na reflexnú masáž sa nemôže objednať pacient, ktorý má horúčku či infekčné ochorenie, akútny zápal, krvácavé ochorenia, pokročilé nádorové ochorenie, porušenie celistvosti a defekty kože v mieste ošetrenia a iné kožné ochorenia. Po zvážení zdravotného stavu odborníkom je masáž možná s prihliadnutím na zdravotný stav u pacientov so srdcovým zlyhávaním, s kardiostimulátorom,  lymfedémom (primárny a sekundárny),  s chronickými ochoreniami ciev, srdca a obličiek.

Cca 30 minút- 20 eur 

 • segmentová technika masáže chrbta,
 • segmentová technika  masáže šije a hlavy,
 • segmentová technika masáže  hornej a dolnej končatiny, 
 • segmentová technika masáže hrudníka

Cca 60 minút – 30 eur 

 • masáž dolných končatín
Cca 30 minút – 20 eur
 • masáž chodidiel

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. U športovcov je veľmi žiadaná na aktiváciu, nabudenie pred športovým výkonom alebo na regeneráciu a relaxáciu  po fyzickej záťaže. Zároveň je vynikajúcou prevenciou pred pretrénovanosťou a  úrazmi. Veľmi dôležité je, že výraznou mierou vplýva na  psychické rozpoloženie športovca, a tým na podané výkony.

Upozornenie: Na športovú masáž sa nemôže objednať pacient, ktorý má horúčku či infekčné ochorenie, akútny zápal, krvácavé ochorenia, pokročilé nádorové ochorenie, porušenie celistvosti a defekty kože v mieste ošetrenia a iné kožné ochorenia. Po zvážení zdravotného stavu odborníkom je masáž možná s prihliadnutím na zdravotný stav u pacientov so srdcovým zlyhávaním, s kardiostimulátorom,  lymfedémom (primárny a sekundárny),  s chronickými ochoreniami ciev, srdca a obličiek.

 • Cca 30 minút – 20 eur 
 • Cca 60 minút – 30 eur 
 • Cca 90 minút – 45 eur 

Bankovanie je liečebná metóda, prostredníctvom ktorej sa dosahuje maximálne prekrvenie postihnutého miesta s následným odstránením toxických a únavových látok. Používa sa pri chronických bolestiach svalov, zvýšenom, napätí  svalstva, akútnych „seknutiach“ šije, pod lopatkami, či v oblasti krížov,  pri odstraňovaní únavového syndrómu a pocitu vyčerpanosti, pri reumatických stavoch, po zápaloch,  a ako podporná liečba celého radu chorôb. Zvyšuje imunitu organizmu. Hlavným cieľom liečby bankami je posilniť samoliečiace  a regeneračné  scxhopnosti organizmu a zvyšovať jeho odolnosť a  výkonnosť.

Upozornenie: Bankovať sa nesmú pacienti s hemofíliou, krehkými cievami,krvácavými stavmi, pacienti na antikoagulačnej liečbe (Warfarín,Fraxiparíne, Pradaxa a iné,…), tehotné ženy, ženy počas silnej menštruácie, pacienti s leukémiou a inými nádorovými ochoreniami, pacienti s vysokou horúčkou, neliečeným  vysokým tlakom a podobne. 

Po bankovaní sa môžu vyskytnúť okrúhle modriny či fľaky, ktoré nie sú bolestivé a zmiznú do niekoľkých dní (zvyčajne týždeň až 10 dní).

 • Cca 30 minút- 15 eur 

Banková masáž má mnohostranné využitie, jej cieľom  je tíšenie až odstránenie bolesti svalov a kĺbov, uvoľnia  sa hlboko uložené väzivá a tkanivá v tele,ustúpi svalové napätie a stuhnutosť. Pôsobí upokojujúco na centrálny nervový systém, pomáha zmierňovať postherpetické bolesti, celulitídu, pomáha pri urýchlení zotavovania po chrípke alebo iných vírusových ochoreniach vrátane Covid-19,  zlepšenie regenerácie  pľúc a odstránenie hlienov, zlepšuje funkciu imunitného systému tým, že zvyšuje prietok krvi a lymfy v tele, pomáha zlepšiť trávenie a zmierniť príznaky funkčných porúch GIT ako je napr. syndróm dráždivého čreva, bolesti žalúdka, chronická zápcha a hnačka. Banková masáž pomáha tiež s migrénami, reumatizmom a chronickou únavou.

Upozornenie: Na bankovú masáž sa nesmú objednať pacienti s hemofíliou, krehkými cievami,krvácavými stavmi, pacienti na antikoagulačnej liečbe (Warfarín,Fraxiparíne, Pradaxa a iné,…), tehotné ženy, ženy počas silnej menštruácie, pacienti s leukémiou a inými nádorovými ochoreniami, pacienti s vysokou horúčkou, neliečeným  vysokým tlakom a podobne. 

Po bankovaní sa môžu vyskytnúť okrúhle modriny či fľaky, ktoré nie sú bolestivé a zmiznú do niekoľkých dní (zvyčajne týždeň až 10 dní).

 • Cca 60 minút- 20 eur

Dornova metóda je druh jemnej manuálnej terapie, ktorá rešpektuje prah bolesti pacienta, nepoužíva prudké pohyby. Praktizuje sa dynamicky, za aktívnej pomoci klienta, úplne prirodzeným voľným pohybom človeka. Je to veľmi šetrná metóda. Prioritou je zjednať nápravu bez spôsobenia bolestí vo svaloch, väzivách či v kostiach. Dornova metóda aktívne pomáha pri bolestiach chrbta, kĺbov, skolióze.

Breussova masáž  je jemná terapia, ktorá pôsobí energizujúco a blahodarne najmä na chrbticu, spočíva v intenzívnom vtieraní masážneho oleja do svalov po celej dĺžke chrbtice, ktoré sa uvoľňujú a tým sa odbúrava tlak posôbiaci na platničky a nervy. Masážou a pôsobením oleja dochádza k zlepšeniu metabolizmu svalov a tkanív, odplavovaniu škodlivín krvou. Celá chrbtica sa tak ľahšie regeneruje a pohyblivosť organizmu sa rozširuje.

Upozornenie: Na Dornovú a Breussovú terapiu sa nemôže objednať pacient, ktorý trpí srdcovou slabosťou, má srdcový stimulátor, má horúčkové či infekčné ochorenia, akútnym zápalom, krvácavým ochoreniam, lymfedémom, pokročilým nádorovým ochorením, porušením celistvosti kože, defektmy kože a inými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia.

 • Cca 60 min.- 40 eur 

Maderoterapia je špeciálna masážna technika, ktorá napomáha  odstraňovaniu celulitídy. Zahŕňa rad dynamických hmatov, ktoré sa vykonáva pomocou rôznych drevených pomôcok. Pri tejto masáži sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Dochádza taktiež k jemnej stimulácii lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny. Telo sa zbaví nerovností v podkoží a tým sa zmierni efekt škaredej pomarančovej pokožky zvanej celulitída. Nakoľko sú prvé výsledky viditeľné po 5.- 6. procedúrach, odporúčame zakúpiť permanentky vo zvýhodnenej cene. 

Maderoterapia tváre vplýva na jej spevňovanie a prekrvenie, cieľom je podpora tvorby elastínu a kolagénu, facelifting, odstránenie vrások, zlepšenie cirkulácie a tonusu tváre. 

Upozornenie: Na maderoterapiu sa nesmú objednať pacienti s hemofíliou, krehkými cievami, krvácavými stavmi, pacienti na antikoagulačnej liečbe (Warfarín,Fraxiparíne, Pradaxa a iné,…), tehotné ženy, ženy počas silnej menštruácie, pacienti s leukémiou a inými nádorovými ochoreniami, pacienti s vysokou horúčkou,  poruchami celistvosti kože, defektymi kože a inými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia,  neliečeným  vysokým tlakom a podobne.

Cca 60 min- 30 eur 

 • 5 vstupov- 135 eur
 • 10 vstupov- 250 eur
 • Masáž problematických partií

Cca 30 min.- 15 eur 

 • Masáž tváre

Tehotenská masáž je určená pre budúce mamičky, ktorých pohoda  a spokojnosť vplýva na prenatálny vývoj dieťatka, pomáha relaxovať,  uvoľňovať napätie v tele a navodzuje relaxáciu chrbtového svalstva, ktoré je v tehotenstve namáhané. Pomáha prekonávať únavu a napätie. Pri každej masáži je kladený dôraz na individuálny stav a  potreby každej nastávajúcej mamičky. Predstavuje individuálnu starostlivosť pre všetky budúce mamičky od ukončeného 3. mesiaca tehotenstva až do pôrodu i po ňom.

Upozornenie: Objednanie pacientky je možné len po predchádzajúcej konzultácii a doporučení  ošetrujúceho gynekológa.

 • Cca 30 min.- 25 eur 
 • Cca 60 min.- 40 eur 

Relaxačná aromaterapeutická masáž je spojením masáže s liečivým účinkom vonných olejov. Dlhé ťahy pozdĺž svalových partií uvoľňujú  a upokojujú telo aj myseľ, harmonizujú, navodzujú pocit pohody, posilňujú imunitu, zlepšujú tok lymfy, prekrvenie pokožky, znižujú bolesti svalov. Aromamasáž pomáha najmä pri dlhodobom  fyzickom aj psychickom preťažení, nervovom vyčerpaní , depresii, nespavosti a iných ťažkostiach. Je to jedna z najpríjemnejších  a najoddychovejších masážnych techník. Pre navodenie dokonalého oddychu používame liečivé esenciálne oleje doTerra.  

Upozornenie: Na aromamasáž sa nemôže objednať pacient, ktorý má horúčku či infekčné ochorenie, akútny zápal, krvácavé ochorenia, pokročilé nádorové ochorenie, porušenie celistvosti a defekty kože a iné kožné ochorenia v mieste ošetrenia. Po zvážení zdravotného stavu odborníkom je masáž možná s prihliadnutím na zdravotný stav u pacientov so srdcovým zlyhávaním, s kardiostimulátorom, lymfedémom (primárny a sekundárny), s chronickými ochoreniami ciev, srdca a obličiek.

 • Cca 60 min. – 30 eur 
 • Cca 90 min. – 45 eur 

Body vacuum je studené, biostimulačné a mechanické ošetrenie zamerané na celulitídu s účelom zmenšovania objemu tela, ktoré sa používa na celom povrchu tela. Výhodou tohto zákroku je to, že Vacuum 65 body dáva rýchle výsledky, ktoré sú viditeľné už po prvom zákroku. Výsledkom zrýchlenia metabolických procesov v bunkách a stimulácie obehu krvi v koži je zmenšovanie objemu tela o najmenej 65mm.Pri tomto ošetrení dochádza k odstráneniu celulitídy, podporovaniu vylučovania tekutín, zmenšeniu objemu tela. Pokožka sa stáva hladšou a príjemnejšou na dotyk. 

 • Cca 60 min. – 17 eur 
 • Cca 60 min. – 30 eur (Body Vacuum + Maderoterapia tváre)

Cieľom tejto procedúry je predovšetkým posilniť imunitný systém, stimulovať cirkuláciu, vrátane lymfy a krvného obehu, zrýchliť bunkovú aktivitu, rozšíriť tkanivo a cievy a prirodzenou cestou aktivovať samoliečebný potenciál organizmu.  Účinok tepla rozširuje cievy v koži, a tým podporuje cirkuláciu. Toto použitie tepla na koži vyvoláva relaxáciu svalu, zvýšenie krvného zásobovania a stimuláciu metabolickej aktivity.

Cca 25 min – 8 eur 

Cca 60 min – 27 eur (Rašelinový zábal a 30min masáž)

Cca 90 min – 35 eur (Rašelinový zábal a 60min masáž)

Fyzioterapeutické úkony

Konzultácia s fyzioterapeutom je základom každej diagnostiky chorobného stavu,  rozplánovania liečebného postupu, a tým aj začatia celého ozdravného procesu. Naši terapeuti sú pripravení diagnostikovať, objasniť pacientovi jeho zdravotný problém a oboznámiť ho s navrhovaným postupom liečby. Počas prvého sedenia s našimi terapeutmi je hlavným cieľom podrobné vyšetrenie vrátane anamnézy, je vhodné priniesť so sebou zdravotnú dokumentáciu, výsledky realizovaných vyšetrení – napr. RTG, CT, MRI, odborné vyšetrenia – ortopedické, neurologické, reumatologické a pod. Komplexný náhľad na zdravotný problém  je odrazovým mostíkom pre efektívnu liečbu pacienta. 

Výstupná diagnostika je dôležitou výslednou informáciou pre pacienta, zhodnotenie priebehu ako aj účinnosti liečby na základe výsledkov a  odporúčania lekára a fyzioterapeuta.

 • CCa 20-30 minút- 30 eur 

Tieto diagnosticko-terapeutické postupy využívajú metódy na hĺbkové posudzovanie pohybového aparátu, určenie nesprávnych pohybových vzorov a ich nápravu, hľadajú hĺbkovú príčinu vzniku obtiaží pacienta, edukujú v oblasti pohybovej životosprávy,  sú časovo  náročnejšie. Naši terapeuti využívajú vo svojej praxi metodiky a koncepty:  Mechanická diagnostika podľa  McKenzieho,  DNS – Dynamická neuromuskulárna stabilizácia podľa Kolářa, Metóda podľa Ľudmily Mojžišovej pri riešení funkčnej sterility, Vývojová kineziológia podľa Vojtu…

 • Cca 60-90 minút- 60 eur

Táto individuálna liečba predstavuje cielený postup, zahŕňa  intervenciu fyzioterapeuta a podávanie fyzik.  procedúry.  Je zameraná na liečbu skolióz, poúrazových a pooperačných stavov, chybného držania tela a úrazov, ktoré vznikli pri rekreačnom športe, závraty, tinitus, seknutie v krížovej oblasti a pod.  Pred liečbou je vhodné  absolvovať úvodnú terapeutickú diagnostiku  . 

 • Na základe odporúčania lekára- cca 30-90 min – 30-100 eur

Manuálna lymfodrenáž je jemná liečebná masáž bez použitia oleja, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Vykonáva sa jemnými plošnými, kruhovými a špirálovými hmatmi s pomalou frekvenciou , tzv. drenáž, súčasťou je aj uvoľnenie spádových lymfatických uzlín, dochádza k rozpohybovaniu lymfy v lymfatickom systéme tela. Masér využíva špeciálne hmaty a drenážne pohyby v smere toku lymfy, ktoré sú veľmi pomalé s veľmi slabým tlakom na pokožku. Tým sa zabezpečí rýchlejší pohyb lymfy, ktorá zabezpečí zmiernenie opuchov,  zlepšenie látkovej výmeny a posilnenie  imunitného systému organizmu, zmierňuje celulitídu a odstraňuje pocit ťažkých nôh.

Upozornenie: Manuálna lymfodrenáž nie je vhodná pre pacientov s  chorobami kože, pri otvorených kožných ranách v mieste ošetrenia, akútnych infekčných vírusových, bakteriálnych a iných zápalových ochoreniach, zvýšenej teplote, pri kŕčových žilách,  pri opuchoch kardiálneho a obličkového pôvodu, pri chronickom srdcovom zlyhávaní.  

U onkologických pacientov musí manuálnu lymfodrenáž schváliť ošetrujúci onkológ.

Cca 30 min-25 eur

 • Manuálna lymfodrenáž tváre.
 • Manuálna lymfodrenáž ruky.
 • Manuálna lymfodrenáž chrbta.
 • Manuálna lymfodrenáž hornej končatiny.
 • Manuálna lymfodrenáž dolnej končatiny.

Podstata akupunktúry spočíva v stimulácii niektorých miest tela, ktoré sa nazývajú aktívne body, vpichom špeciálnych jednorázových tenkých ihiel. Podráždenie aktívnych bodov možno vykonávať aj iným spôsobom – tlakom pri akupresúre, slabým elektrickým prúdom pri elektroakupunktúre, magnetom, laserom a podobne. Pri terapii sa využívajú aktívne body na celom tele, alebo v tzv.mikrosystémoch – ucho, ruka, tvár – aurikuloterapia, Su-Jok a pod.

Akupunktúra je liečba fyziologická, ktorá upravuje a usmerňuje priebeh životných dejov, urýchľuje hojenie a regeneráciu, odstranuje bolesti aj chronického rázu, zvyšuje odolnosť a obranyschopnosť organizmu. Pomáha skvalitňovať a urýchlovať liečebný proces a výrazne zvyšovať kvalitu života.

Cca 60 min.- 50 eur 

 • Vstupné vyšetrenie a aplikácia akupunktúry

Cca 30 minút- 20 eur- lokálna

 • aplikácia akupunktúry

Tvárová kozmetická akupunktúra je špeciálna oblasť akupunktúry, ktorá sa zaoberá zlepšením prirodzeného vzhľadu kože. Je to metóda, ktorá sa nazýva aj prírodným liftingom a vedie k omladeniu tváre. Zavedením drobných akupunktúrnych ihličiek do špecifických bodov na tvári klienta sa stimuluje tvorba kolagénu, cirkulácia krvi v pokožke, stimulujú sa mimické svaly, výsledkom čoho sa zlepší kvalita pokožky, jej textúra, pokožka je napätejšia, pevnejšia, zjemnia sa opuchy na tvári, redukujú sa začervenané miesta, vyhladia sa vrásky.
Doporučené je jedno ošetrenie týždenne po dobu 6-14 týždňov. Po ošetrení býva pleť na pár hodín začervenaná, zriedka sa môžu objaviť drobné modrinky v mieste vpichu. Je určená pre dámy aj pánov. Na kozmetickú tvárovú akupunktúru je dobre prísť odlíčená.

 

 •  Cca 60 min.- 50 eur 

Táto jedinečná metóda zabezpečí prekrvenie, uvoľnenie svalových spazmov, ošetrenie spúšťových bodov,  mobilizovanie podkožia,  svalov, fascií, teda jednotlivých vrstiev, ktoré  pri ochorení pohybového aparátu vplyvom stuhli,a  sú bolestivé aj na dotyk. Terapia je zameraná na uvoľnenie pohyblivosti krčnej chrbtice,  bolesti chrbta v medzilopatkovej aj driekovej  oblasti, cielené uvoľňovanie povrchovo aj hlboko uložených svalov, tuhých a skrátených svalov  a vazív, aktívnych  jaziev, odstránenie napätia na tvári, hlave.

Upozornenie: Liečebná masáž s využitím mäkkých techník nie je vhodná pre pacientov, ktorí trpia vírusovými a zápalovými ochoreniami, nádorovými ochoreniami, ochoreniami kŕčových žíl, poruchami celistvosti kože v mieste ošetrenia. 

 • Cca 30 min- 20 eur

Tejpovanie je   metóda úspešne využívaná v profesionálnom aj rekreačnom športe, pri rehabilitácii a v terapii porúch pohybového aparátu bežnej populácie. Podľa spôsobu využitia  a použitých materiálov sa tejpy rozdeľujú na rôzne druhy  podľa účelu aplikácie,  používajú sa na fixáciu/ spevnenie kĺbových štruktúr alebo svalov, stabilizovanie kĺbu bez obmedzenia rozsahu pohybu, pri bolestiach chrbta ako stabilizačné alebo ako  korekčné pri chybnom držaní tela,  na stabilizáciu kĺbových štruktúr  z dôvodu existujúcej kĺbovej instability ako prevencia ďalšieho poškodenia.

 • Podľa druhu tejpu a tejpovanej časti tela- 10-30 eur

Prístrojová terapia

 Z fyzikálneho hľadiska ide o radiálne tlakové vlny, ktoré sa šíria v tkanivách radiálne a pôsobia liečebne prevažne v oblasti tkaniva v blízkosti povrchu. Pomáha tak k urýchleniu liečby chornických ochorení šliach, svalových úponov, zápalov a hromadeniu vápenatých zrazenín, bolestí z preťaženia ( tenisový lakeť, ostrohy na pätách, zápaly Achilovej šľachy), regeneračné a rekonštrukčné účinky podporujúce tvorbu kolagénu- tvárové vrásky, celulitída.

Upozornenie: Rázová vlna nie je vhodná pre pacientov, ktorí trpia poruchou zrážanlivosti krvi- hemofília, užívanie antikoagulačných prípravkov ako Warfarín, Fraxiparine, Pradaxa, a iných liečiv, trombóze, pri tehotenstve, pri liečbe kortikoidmi v období 6 týždňov pred prvou aplikáciou.

 • Cca 15 minút- 20 eur 

Liečba laserom podporuje rýchlu regeneráciu a progresívne odstraňuje bolesť z postihnutého miesta a urcýhluje hojenie jaziev, stimuluje obranyschopnosť organizmu a rozširuje cievy. Využíva biostimulačný efekt laserového lúča pôsobiaceho ako spúšťací mechanizmus na urýchlenie regenerácie tkanív a aktiváciu činnosti buniek. Prostredníctvom lasera sa liečia bolestivé stavy chrbtice, zápaly nervov, akútne a chronické ochorenia medzistavcových platničiek, zápalové a degeneratívne ochorenia pohybového aparátu , bolesti hlavy z krčnej chrbtice, syndróm karpálneho tunela, artrózy drobných kĺbov rúk a nôh, pooperačné a poúrazové stavy, akútne a chronické aktívne jazvy.

Upozornenie: Laser nie je vhodný pre pacientov, ktorí trpia onkologickým ochorením, horúčkou, epilepsiou a pri gravidite.

 • Cca 15 minút- 15 eur 

Použitie motodlahy počas rehabilitácie pooperačných a poúrazových stavov je efektívna metóda, ktoré zabezpečujú šetrnú pasívnu pohybovú liečbu. Motodlaha je  vhodná po operáciách dolných končatín napr. plastiky predných/zadných skrížených väzov, postranných väzov, po endoskopických zákrokoch na kĺboch, po totálnych endoprotézach bedrových  a kolenných kĺbov. Predchádza poškodeniu kĺbov následkom imobilizácie,  zväčšuje rozsah pohybu kĺbov, zlepšuje vstrebávanie hematómov a pooperačných opuchov, zlepšuje látkovú výmenu v kĺbe, znižuje spotrebu analgetík,  tým je umožnený rýchlejší návrat pacienta do bežného života.

 • Cca 30 min.- 5 eur 

Je tlaková masáž, ktorú vykonáva lymfodrenážny prístroj. Je založená na prerušovanej kompresii končatín a vytváraní tlakovej vlny, ktorá podporuje krvný a lymfatický systém. Prístrojová lymfodrenáž trvá 45-60 minút, pričom sa odporúča aspoň 10 opakovaní. Lymfodrenáž je vhodná ako prevencia vzniku varixov (kŕčových žíl) u osôb so sedavou prácou alebo dlhodobo pracujúcich v stoji. Urýchľuje regeneráciu po fyzickej záťaži, využíva sa v rehabilitácii po úrazoch a operáciách, pomáha odstraňovať napätie v končatinách a pocity únavy (syndróm unavených a ťažkých nôh). Zmierňuje prejavy pomarančovej kože – celulitídy, výrazne zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, je vhodná pri  formovaní postavy.  Nesmie sa používať pri opuchoch spôsobených ochorením srdca, pečene alebo obličiek, pri akútnom vírusovom alebo bakteriálnom ochorenie, akútnom  zápale žíl, glaukóme, neliečenej hypertenzii,  horúčke, zvýšenej funkcii štítnej žľazy, astme, chronickom pľúcnom ochorení,  u onkologických ochorení liečbu musí schváliť onkolog.

 • Cca 30 min.- 20 eur 

Ide o liečbu, pri ktorej sa využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd s nízkym napätím. Pôsobí na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje látkovú výmenu,  uvoľňuje sťahy hladkého svalstva, lokálne zvyšuje metabolizmus a znižuje bolesť. Prehrievaním sa vďaka zvýšenému prekrveniu rozširujú cievy, zlepšuje sa výživa tkanív a dochádza k uvoľneniu svalových kŕčov. Využíva sa na liečbu pohybového systému, pri nervových, urologických, gynekologických, kožných a vnútorných ochoreniach.

 • Cca 15 min. – 15 eur 

Cvičenia

5 eur/ 60 min. / osoba

5 eur/ 60 min. / osoba

7 eur/ 60 min./ osoba

2,50 eur/ 60 min./ osoba

5 eur/ 60 min. / osoba

PILATES: Cieľom techniky pilatesu je prepojenie a vedomá súhra tela a mysle. Cvičenie rozvíja koordináciu, silu, rovnováhu, flexibilitu a dýchanie. Precvičuje zadné, brušné a panvové svalstvo ako základ správneho držania tela – stredu. Technika cvičenia pilatesu vypracuváva dlhé, štíhle svaly s dôrazom na správne dýchanie, tým sa svaly okysličujú a podporuje sa cirkulácia krvi.

Pilates nepoužíva opakovanie cvikov až do únavy svalov, naopak vytvára podporný metabolický systém pomocou pozvolného vypracovania jednotlivých svalových skupín s cieľom dosiahnuť harmonizáciu celku.
Pilates technika je koordinačného a rehabilitačného cvičenia, zameraná na vyrovnanie svalovej nerovnováhy a odstránenie bolesti chrbtice.
Cvičenie je vhodné pre každú vekovú kategóriu.

5 eur/ 60 min. / osoba

PILATES: Cieľom techniky pilatesu je prepojenie a vedomá súhra tela a mysle. Cvičenie rozvíja koordináciu, silu, rovnováhu, flexibilitu a dýchanie. Precvičuje zadné, brušné a panvové svalstvo ako základ správneho držania tela – stredu. Technika cvičenia pilatesu vypracuváva dlhé, štíhle svaly s dôrazom na správne dýchanie, tým sa svaly okysličujú a podporuje sa cirkulácia krvi.

Pilates nepoužíva opakovanie cvikov až do únavy svalov, naopak vytvára podporný metabolický systém pomocou pozvolného vypracovania jednotlivých svalových skupín s cieľom dosiahnuť harmonizáciu celku.
Pilates technika je koordinačného a rehabilitačného cvičenia, zameraná na vyrovnanie svalovej nerovnováhy a odstránenie bolesti chrbtice.
Cvičenie je vhodné pre každú vekovú kategóriu.

 

5 eur/ 60 min./ osoba

Popis bude doplnený.

Kurzy

(bolestivá menštruácia, bolestivý pohlavný styk, bolesti panvy, inkontinencia, anorgazmus, vaginálna bolesť, neplodnosť, prepôrodné/popôrodné cvičenia, spevnenie panvového dna, a pod. ) Každá zákazníčka je individuálne zdiagnostikovaná a podľa zdravotného stavu a problémov je nastavená na liečbu.
24 hodín ( 1x týždenne po dobu 6- tich mesiacov)- 600 eur
48 hodín ( 2x týždenne po dobu 6- tich mesiacov- 1100 eur

120 eur / 16 hod.
Kurz Sobota, nedeľa od 9.00- 18.00
Pridelený certifikát od MUDr. Smíška

120 eur / 16 hod.
Kurz Sobota, nedeľa od 9.00- 18.00
Pridelený certifikát od MUDr. Smíška

Manuálne SM techniky

Spirálne stabilizovaný svalový korzet vyťahuje chrbát smerom hore, ktorý následne umožňuje platničkám regenerovať sa a liečiť. Masírovaním a následným uvoľnením SM manuálnymi technikami vertikálnych svalových reťazcov dochádza ku svalovej rovnováhe a odstraňuje sa napätie , čím sa telo privádza k bezbolestnému stavu. Priaznivo pôsobí na odstránenie bolesti chrbta, veľkých kĺbov, krku a celého tela.

 • Cca 30 minút- 15 eur 

Darčekové poukazy

V hodnote 30-500 eur

Online

Pripravujeme